Łebsajt.pl Pozycjonowanie, strony internetowe, sklepy internetowe

KONTAKT: 661 161 270 53 03 03 054 kontakt@lebsajt.pl

Usługi

Pozycjonowanie

pozycjonowanie

Skuteczne pozycjonowanie przyniesie wzrost zysków

Wraz ze wzrostem pozycji na których znajduje się Twoja strona będzie rósł poziom jej odwiedzin, który przekujemy w zwiększoną sprzedaż produktów i usług. Działając razem z nami nie doświadczysz sztucznego nabijania statystyk i pozycjonowanie na frazy, które nie zwiększa ruchu. Nasze działania przyniosą wymierne efekty!

Czym jest skuteczne pozycjonowanie?

Pozycjonowanie strony internetowej musi zwiększyć jej poziom wartościowych odwiedzin. Wartościowy ruch na stronie, to taki, który przyczyni się do zwiększenia liczby określonych akcji jakie odwiedzający wykonają na Twojej stronie. Może to być zakup Twoich usług i produktów, czy też złożenie zapytania przez formularz kontaktowy.

To co pokrótce zostało opisane powyżej mierzy się współczynnikiem konwersji, który mówi nam jaki procent odwiedzających Twoją stronę wykona na niej określone działanie. Mając tego świadomość działamy w taki sposób, aby pozycjonowanie przyczyniało się do zwiększenia zysków, które generuje Twoja strona.

Ustalenie strategii pozycjonowania

Proces pozycjonowania powinien zacząć się od określenia strategii. Należy ustalić kilka fundamentalnych dla rozwoju Twojego biznesu spraw: kto jest Twoją grupą docelową i jakie są cechy tej grupy, na jakim rynku działasz (lokalnym, ogólnokrajowym, międzynarodowym), jak prezentuje się Twoja konkurencja.

Kolejnym etapem będzie ustalenie najbardziej skutecznego narzędzia, które wypromuje Twoją firmę i będzie sprzedawało produkty czy usługi. Może to być: firmowa strona internetowa (potocznie zwana wizytówką), strona landing page, która będzie skutecznie nakłaniac do zakupu określonej usługi / produktu, czy też sklep internetowy.

Przechodzimy do kolejnego etapu: ustalenia fraz kluczowych. Jest to niesamowicie istotna rzecz z punktu widzenia skuteczności pozycjonowania. Dzięki profesjonalonym narzędziom dobierzemy frazy kluczowe, które faktycznie wyszukują Twoi potencjalni klienci.

Nowoczesne pozycjonowanie to działania kompleksowe

Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania muszą przyczyniać się do zwiększenia liczby odwiedzin strony, a to z kolei musi powodować większą sprzedaż. Jeśli chcemy to osiągnąć to pozycjonowanie musi polegać na wykorzystaniu wielu metod zdobywania ruchu.

W ramach naszych działań oferujemy:

  • reklamę Twojej firmy w regionalnych serwisach internetowych
  • publikacje artykułów sponsorowanych na portalach branżowych
  • promocję Twojej firmy w portalach społecznościowych
  • marketing „szeptany” na forach internetowych
  • banery reklamowe na najlepszych stronach internetowych